Transport drogowy

Zaufaj nam! Nasz specjalista odpowie na każde Twoje pytanie i doradzi w doborze odpowiedniego środka transportu dla Twojego ładunku.

Wykonywana przez nas spedycja ładunków w transporcie drogowym opiera się na współpracy z partnerami cieszącymi się dobrą renomą i zaufaniem na rynku usług transportowych.  Nasz klient może być pewien, że jego ładunek zostanie podjęty bez względu na objętość czy wagę i dostarczony do celu na czas. Obsługujemy głównie obszar Europy oraz krajów bliskiego wschodu. Na tabor samochodowy naszych partnerów składają się pojazdy przystosowane do ładunku każdego typu – od busa potocznie zwanego „blaszką” po naczepy MEGA czy zestawy przestrzenne.

Ładunki powierzone naszym specjalistom zawsze bezpiecznie trafiają do celu!

Podstawowym serwisem oferowanym przez nas w transporcie drogowym są dostawy na terenie Europy środkowej i zachodniej. Dysponujemy dużą ilością środków transportowych należących do naszych partnerów na terenie całego starego kontynentu. Naszym klientom zapewniamy również ekspresowe dostawy na terenie całej Polski.

Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym i krajowym, gdzie w ramach współpracy oferujemy naszym klientom:

– transport całopojazdowy (transport FTL),

– transport drobnicowy (transport LTL),

– transport chłodniczy,

– transport ekspresowy.

Masz do przewiezienia ładunek „na już”? Nie zwlekaj, zadzwoń do nas! Niezwłocznie poinformujemy Cię o oferowanych możliwościach transportu.

Naszym zadaniem jest dobranie odpowiedniego środka transportu dla Państwa ładunku oraz podstawienie go w odpowiednim miejscu i w określonym czasie. Priorytetem jest zaś optymalizacja kosztów i jak najefektywniejsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni ładunkowej. Wyżej wymienione działania mają na celu wykonanie operacji transportowej w najniższej możliwie cenie przy zachowaniu najwyższych standardów usług.

Współpracując z SPN Logistics masz pewność, że transport jest wykonany:

– NAJSZYBCIEJ!

– NAJTANIEJ!

– NAJLEPIEJ!

KONTAKT:
+48 733 833 921
road@spnlogistics.pl

 

Z nami przewieziesz swoje ładunki na wschód, nawet ten daleki! Oferujemy najlepszy serwis w transporcie drogowym do krajów wschodnioeuropejskich i azjatyckich. Obszar naszej działalności obejmuje również kraje bliskiego wschodu. Czekamy na Twój telefon!

Naszym klientom oferujemy między innymi usługi transportu drogowego drobnicowego LTL oraz całopojazdowego FTL do niżej wymienionych destynacji:

– transport do Rosji,

– transport na Ukrainę,

– transport na Białoruś,

– transport do Turcji,

– transport do Gruzji,

– transport do Iraku,

– transport do Iranu,

– transport do Azerbejdżanu,

– transport do Kazachstanu,

– transport do Uzbekistanu,

– transport do Turkmenistanu,

– transport do Afganistanu,

– transport do Mongolii.

Usługi transportu drogowego wykonywane są dzięki szerokiej gamie dostępnych u naszych podwykonawców środków transportu.

W ich skład wchodzą pojazdy standardowe z naczepami typu:

– firana,

– plandeka,

– MEGA,

oraz specjalistyczne/dedykowane z naczepami:

– platforma,

– izoterma,

– chłodnia.