Transport drogowy międzynarodowy i krajowy

Zaufaj nam! Nasz specjalista od spedycji międzynarodowej odpowie na każde Twoje pytanie i doradzi w doborze odpowiedniego środka transportu dla Twojego ładunku.

Wykonywana przez nas spedycja ładunków w transporcie drogowym opiera się na współpracy z partnerami cieszącymi się dobrą renomą i zaufaniem na rynku usług transportowych.  Nasz klient może być pewien, że jego ładunek zostanie podjęty bez względu na objętość czy wagę i dostarczony do celu na czas. Realizujemy również przewóz drobnicowy. Obsługujemy głównie obszar Europy oraz krajów bliskiego wschodu. Na tabor samochodowy naszych partnerów składają się pojazdy przystosowane do ładunku każdego typu – od busa potocznie zwanego „blaszką” po naczepy MEGA czy zestawy przestrzenne.

Ładunki powierzone naszym specjalistom zawsze bezpiecznie trafiają do celu!

Podstawowym serwisem oferowanym przez nas w spedycji i transporcie drogowym są dostawy na terenie Europy środkowej i zachodniej. Dysponujemy dużą ilością pojazdów należących do naszych partnerów na terenie całego starego kontynentu. Naszym klientom zapewniamy również ekspresowe dostawy na terenie całej Polski.

Nasza specjalność to spedycja i międzynarodowy transport drogowy (również poza EU) oraz krajowy, gdzie w ramach współpracy oferujemy naszym klientom przewóz:

– całopojazdowy (FTL),

– drobnicowy (LTL),

– chłodniczy,

– ekspresowy.

Masz do przewiezienia ładunek „na już”? Nie zwlekaj, zadzwoń do nas! Niezwłocznie poinformujemy Cię o oferowanych możliwościach transportu.

Naszym zadaniem jest dobranie odpowiedniego środka transportu dla Państwa ładunku oraz podstawienie go w odpowiednim miejscu i w określonym czasie. Priorytetem jest zaś optymalizacja kosztów i jak najefektywniejsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni ładunkowej. Wyżej wymienione działania mają na celu wykonanie operacji transportowej w najniższej możliwie cenie przy zachowaniu najwyższych standardów usług.

Z nami przewieziesz swoje ładunki na wschód, nawet ten daleki! Oferujemy najlepszy serwis w transporcie drogowym (drobnicowym) do krajów spoza EU – wschodnioeuropejskich i azjatyckich. Obszar naszej działalności obejmuje również kraje bliskiego wschodu. Czekamy na Twój telefon!

Naszym klientom oferujemy między innymi usługi transportu drogowego drobnicowego LTL oraz całopojazdowego FTL do niżej wymienionych destynacji:

– transport do Rosji,

– transport na Ukrainę,

– transport na Białoruś,

– transport do Turcji,

– transport do Gruzji,

– transport do Iraku,

– transport do Iranu,

– transport do Azerbejdżanu,

– transport do Kazachstanu,

– transport do Uzbekistanu,

– transport do Turkmenistanu,

– transport do Afganistanu,

– transport do Mongolii.

transport drogowy

 

Usługi spedycji i transportu drogowego wykonywane są dzięki szerokiej gamie dostępnych u naszych podwykonawców środków transportu.

W ich skład wchodzą pojazdy standardowe z naczepami typu:

– firana,

– plandeka,

– MEGA,

oraz specjalistyczne/dedykowane z naczepami:

– platforma,

– izoterma,

– chłodnia.

Transport drogowy całopojazdowy i drobnicowy – profesjonalna spedycja również poza EU

Najważniejszym atutem naszej firmy w kontekście Twojej działalności jest możliwość uniwersalnego dostosowania się do konkretnych potrzeb wynikających z rodzaju prowadzonego biznesu czy obszaru działania. Transport drogowy poza EU otwiera zupełnie nowe możliwości importu i eksportu towarów, a profesjonalnie zrealizowana spedycja drogowa międzynarodowa jest impulsem do efektywnego rozwoju przedsiębiorstwa.

Niezależnie od tego, czy transport ma być drobnicowy, czy całopojazdowy i czy trzeba zaopatrzyć pojazd np. w chłodnię albo platformę – zawsze stajemy na wysokości zadania, wykorzystując doświadczenie i szeroką sieć partnerów do jak najszybszej realizacji zlecenia. Międzynarodowy transport drogowy wymaga szczególnego profesjonalizmu od kierowców, którym powierzamy Twój towar – i to gwarantujemy zarówno nowym, jak i stałym klientom. Przekonaj się, jak szeroką flotę możemy zaoferować do przewożenia dowolnego rodzaju towarów na trasach krajowych i międzynarodowych.

Współpracując z SPN Logistics masz pewność, że transport i spedycja są wykonane:

– NAJSZYBCIEJ!

– NAJTANIEJ!

– NAJLEPIEJ!

KONTAKT:
+48 733 833 921
road@spnlogistics.pl