SPN Logistics

SPN Logistics Warszawa Transport i Spedycja Logo

ZESPÓŁ, WIEDZA, INSPIRACJA

Kariera

Razem z nami zwiększ satysfakcję Klientów

Zostań częścią naszego zespołu

Dołącz do wyjątkowego zespołu i rozwijaj swoją wiedzę, umiejętnosci i doświadczenie. Praca w drużynie SPN Logistics to okazja do budowania unikalnych kontaktów, rozwój i codzienna satysfakcja. Zapraszamy!

Spedytor międzynarodowy

Twój zakres obowiązków
  • planowanie i organizacja transportu morskiego, kolejowego lub lotniczego
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych Klientom
  • dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej
  • współpraca z Partnerami zewnętrznymi
  • realizacja założeń budżetowych i jakościowych
  • podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
Nasze wymagania
  • mile widziane doświadczenie w spedycji międzynarodowej
  • znajomość procesów związanych z transportem poza granice UE/spoza granic UE
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • skuteczna organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów
  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
To oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o każdą dowolną umowę
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • pracę w młodym, ambitnym i pozytywnie nastawionym zespole
  • ubezpieczenie grupowe
  • premia uwarunkowana wynikami pracy
  • szkolenia
  • spotkania integracyjne
  • darmowe serwisy Netfilx etc. oraz pyszną kawę
  • brak dress code’u

Specjalista ds. sprzedaży

  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz aktywna sprzedaż usług spedycji morskiej, kolejowej, lotniczej
  • opracowywanie dedykowanych ofert dla Klientów oraz negocjowanie warunków współpracy
  • nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • kompleksowa realizacja zadań
  • koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowych
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowca minimum 2 lata
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność budowania i utrzymania długotrwałych relacji z Klientami
  • skuteczność w działaniu, kreatywność
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • nastawienie na współpracę i najwyższą jakość obsługi Klienta
  • dobry i przejrzysty system prowizji
  • międzynarodowe kontakty
  • szkolenia
  • darmowe serwisu typu Netflix, oraz pyszną kawę