JESTEŚMY WSZĘDZIE - WE ARE WORLDWIDE

Pełny zakres usług spedycyjnych

 

SPN Logistics to kompleksowa obsługa transportu towarów z użyciem większości dostępnych środków i metod.  Od misji składającej się z jednego procesu po międzykontynentalne i wieloetapowe projekty logistyczne, wymagające stałego monitoringu.

zakres usług SPN Logistics - spedycja

Jesteśmy zespołem specjalistów, który przejmuje odpowiedzialność, zadania i wyzwania związane ze spedycją Państwa ładunków.


Naszym celem było zapewnienie fachowej i kompleksowej obsługi wszystkich możliwych typów zleceń. Od najmniejszych transportów drobnicowych po złożone misje przewozu ładunków ponadgabarytowych i o szczególnych wymaganiach, do których niezbędne jest pozyskanie uprawnionych wykonawców, zaawansowanej bazy przeładunkowej oraz  fachowej dokumentacji. Dostarczamy spedytorów gotowych podjąć się planowania i realizacji każdego przedsięwzięcia i na wszystkich jego etapach.

Otwarci na ludzi, otwarci na wyzwania

Sprawdzone modele współpracy

 

Kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego Klienta i jego zlecenia. To przekłada się na skuteczność, optymalizację i opłacalność przedsięwzięć.  

slider

Lata doświadczeń na rynku usług spedycyjnych nauczyły nas co jest ważne we współpracy spedytora i zleceniodawcy. 

 

Dlatego dbamy o naszą kulturę realizacji zleceń - wiemy, że przynosi korzyści naszym Kontrahentom i nam. 

  • Każde zlecenie traktujemy z powagą i staraniem.  Zaczynamy już od najmniejszych usług kurierskich (kraj, międzynarodówka). Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym potencjalnym Klientem
  • Za swoją wartą podkreślenia zaletę uważamy brak podejścia korporacyjnego. Wszystkie operacje wchodzące w skład świadczonej usługi są pod opieką i prowadzeniem jednego specjalisty. Obsługiwany Klient nie musi co chwilę przyzwyczajać się do nowego operatora
  • Podejmujemy się projektów trudnych, skomplikowanych, wymagających specjalistycznego know – how
  • Dobrze odnajdujemy się w sytuacjach kryzysowych i raczej nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia

Działamy razem!

Zespół doświadczonych specjalistów

 

Cenimy fachową wiedzę, współpracę i wzajemną inspirację. Jeśli już nas poznałeś - wiesz, że masz przed sobą spedytorów, którzy podejmą się najtrudniejszych zleceń, ponieważ wśród nas zawsze jest ktoś kto widzi rozwiązanie.

slider

Od początku istnienia SPN Logistics stawialiśmy na zespół zaangażowanych współpracowników.

 

To właśnie zespół i taka cecha jak zaangażowanie pozwala proponować usługi spedycyjne w najwyższym standardzie.  Spedycja to dla nas:

  • kompetentne, strategiczne planowanie 
  • mocne relacje partnerskie i kooperacyjne
  • organizacja i egzekucja każdego etapu
  • kreatywność w znajdowaniu rozwiązań
  • doświadczenie, które szybko weryfikuje pomysły
  • szybkie decyzje 

Dlatego potrzebujemy grać zespołowo. Wspólnie się wspierać, inspirować i rozwijać. Jeśli szukasz firmy spedycyjnej - to u nas zyskujesz indywidulanego Opiekuna ze wsparciem zespołu specjalistów. A jeśli szukasz ciekawego i inspirującego miejsca pracy - sprawdź kogo potrzebujemy. 

WARTOŚCI, KTÓRE CENIMY I ROZWIJAMY

Kompletnie, z dbałością o każdy etap

Działania nieoparte na wartościach i ideałach byłyby niczym. Dlatego, w Spn Logistics kierujemy się przymiotnikami, które w branży logistycznej mają niezwykłe znaczenie i przekładają się na efektywność pracy.

TRADYCJA

W wyniku zmian nieustanie towarzyszącym branży logistycznej, w 2019 roku wskutek przejęcia udziałów od niemieckiej grupy C. Spaarmann Holding AG, powstaje firma SPN Logistics!

Przedsiębiorstwo pragnąc zachować wartości, tradycje i filozofię firmy, przejęło nie tylko udziały, ale również to, co najcenniejsze – zespół doświadczonych pracowników oraz rozwiniętą sieć globalnych partnerów.

INDYWIDUALNOŚĆ

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia i dostarczanie najlepszych rozwiązań dla biznesu. Ciągłość i przejrzystość informacyjna owocują wysoką świadomością procesu logistycznego - osobisty doradca Klienta dba o wdrożenie kontrahenta w tajniki transportu ładunków. Bezkompromisowo podchodzimy do powierzonej nam pracy - działamy profesjonalnie od początku do końca. Nie ma dla nas lepszej oceny i motywacji do działania niż satysfakcja naszych Klientów. 

 

PROFESJONALIZM

Profesjonalizm w działaniu zaczyna się od przejęcia przez naszych prcowników pełnej odpowiedzialności za obsługę Państwa towarów. Podstawą do pracy w kompetentnym i wysokie kwalifikowanym zespole jest wzajemne wsparcie w dążeniu celów zawodowych. 

 

PARTNERSTWO

W SPN Logistics dążymy do posiadania najmocniejszej sieci solidnych partnerów na całym świecie. Nasze działania przyczyniają się do stałej ekspansji tworzonej sieci partnerów, będącej podstawą efektywności oferowanych usług. Dzięki naszym globalnym przedstawicielstwom, gwarantujemy Państwu sprawny i bezpieczny przepływ ładunków i informacji.

POTWIERDZENIE NASZYCH UMIEJĘTNOŚCI

Certyfikaty

 

Uzyskane certyfikaty to nie tylko dokumenty. To przede wszystkim wyróżnienia dla SPN Logistics, zdobyte dzięki ciężkiej pracy i wieloletniemu doświadczeniu.