DOŚWIADCZENIE I PARTNERSTWO

Transport samochodowy. Najpopularniejszy w Europie

 
transport samochodowy - ciężarówka z czerwoną plandeką (fragment) na drodze publicznej

Nasz specjalista od spedycji międzynarodowej chętnie odpowie na wszystkie pytania i doradzi w doborze odpowiedniego środka transportu do wymagań, potrzeb i optymalizacji  przewozu ładunku.

Realizowana przez nas spedycja ładunków w transporcie drogowym opiera się na współpracy z partnerami cieszącymi się dobrą renomą i zaufaniem na rynku usług transportowych. Nasz klient może być pewien, że jego ładunek zostanie podjęty bez względu na objętość czy wagę i dostarczony do celu na czas.

 

Wykonujemy również przewóz drobnicowy. Obsługujemy głównie obszar Europy oraz krajów bliskiego wschodu. Na tabor samochodowy naszych partnerów składają się pojazdy przystosowane do ładunku każdego typu – od busa potocznie zwanego „blaszką” po naczepy MEGA czy zestawy przestrzenne.

 

Podstawowym serwisem oferowanym przez nas w spedycji i transporcie drogowym są dostawy na terenie Europy środkowej i zachodniej. Dysponujemy dużą ilością pojazdów należących do naszych partnerów na terenie całego starego kontynentu. Naszym klientom zapewniamy również ekspresowe dostawy na terenie całej Polski.

 

Ładunki bezpiecznie trafiają do celu!

Niezawodnie i profesjonalnie dzięki partnerom

 
ciężarówki oczekujące na ważenie przed wjazdem na drogi publiczne - transport ponadnormatywny

Masz do przewiezienia ładunek „na już”? Nie zwlekaj, zadzwoń, by poznać możliwości transportu Twojego ładunku. Odpowiadamy za dobranie środka transportu dla Państwa ładunku oraz podstawienie go w odpowiednim miejscu i w określonym czasie. Naszym priorytetem jest optymalizacja kosztów i maksymalnie efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni ładunkowej. Wszystkie te działania mają na celu wykonanie operacji transportowej w najniższej możliwie cenie przy zachowaniu najwyższych standardów usług.

 

Naszym klientom oferujemy między innymi usługi transportu drogowego drobnicowego LTL oraz całopojazdowego FTL do niżej wymienionych destynacji. (O inne tereny, szczególnie te objęte konfliktami zbrojnymi, zapytaj naszego Doradcę): 

 

 • Turcja,
 • Gruzja,
 • Irak,
 • Iran,
 • Azerbejdżan,
 • Kazachstanu,
 • Uzbekistanu,
 • Turkmenistan,
 • Afganistan,
 • Mongolia.

Dobrze zorganizowany transport wschodni

Export i import kontenerowy i drobnicowy "z" i "na" Bliski Wschód

 

 

 

ciężarówki chłodnie jadą po drodze publicznej w Europie

Usługi spedycji i transportu drogowego organizujemy szybko i niezawodnie dzięki szerokiej flocie środków transportu, dostępnej u naszych podwykonawców. W ich skład wchodzą pojazdy standardowe z naczepami typu:

 • firana,
 • plandeka,
 • MEGA.

oraz specjalistyczne/dedykowane z naczepami:

 • platforma,
 • izoterma,
 • chłodnia.

Oferujemy najlepszy serwis w transporcie drogowym (drobnicowym) do krajów spoza EU – wschodnioeuropejskich i azjatyckich. Obszar naszej działalności obejmuje również kraje Bliskiego Wschodu. Czekamy na zlecenie od Ciebie!

KONKURENCYJNE CENY

Najlepsze stawki na transport drogowy!

 
ciężarówki odbierają towary z magazynu

Organizujemy transport drogowy całopojazdowy i drobnicowy. Zajumjemy się profesjonalną spedycją także poza obszarem Unii Europejskiej!Naszym największym atutem sprzyjającym Twojej działalności jest możliwość dostosowania się do potrzeb wynikających z specyfikacji biznesu czy obszaru działania. Transport drogowy poza EU otwiera dotąd nieznane możliwości importu i eksportu towarów, a profesjonalnie zrealizowana spedycja międzynarodowa jest impulsem do efektywnego rozwoju przedsiębiorstwa.

 

Niezależnie od tego, czy transport ma być drobnicowy, czy całopojazdowy i czy trzeba zaopatrzyć pojazd np. w chłodnię albo platformę – zawsze stajemy na wysokości zadania, wykorzystując doświadczenie i szeroką sieć partnerów w realizacji zlecenia. Międzynarodowy transport drogowy wymaga wysokiego profesjonalizmu od kierowców, którym powierzamy Twój towar – i to gwarantujemy zarówno nowym, jak i stałym Klientom. 

symbol telefonu - SPN Logistics spedycja międzynarodowa
symbol wiadomosci e-mail - SPN Logistics spedycja międzynarodowa

WYBIERAJ OPTYMALNIE I OPŁACALNIE

Sprawdź wszystkie możliwości spedycji

 

Poznaj wszystkie flagowe usługi, które proponujemy naszym Klientom.

Tworząc strategię dla Twojego przedsięwziecia, korzystamy z praktyk i doświadczeń spedycyjnych naszej firmy i naszych sieci partnerskich. To prawdziwe mnożenie potencjałów specjalistów i rozwiązań. Szybko znajdziemy najlepszą drogę dla Twojego ładunku.