Transport morski

Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z przewozem i odprawą celną Twojego cargo. Daj tylko znać skąd odebrać towar i gdzie ma trafić, MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!

Spedycja morska, jest jednym z filarów działalności naszej firmy. Organizujemy transport morski do i z wszystkich rejonów globu. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości  serwis w najlepszych cenach na rynku. Usługi, które stale wykonujemy na zlecenie naszych klientów to:

– transport LCL (transport drobnicy),

– transport FCL (transport pełnokontenerowy),

– transport OOG – Flat Rack, Open Top,

– transport typu BREAK BULK i RO-RO,

– transport drogowy kontenerów z europejskich portów morskich do siedziby klienta.

Niezawodny zespół profesjonalistów oraz sieć agentów na całym świecie jest gwarancją najwyższej jakości świadczonej przez nas spedycji morskiej!

Posiadamy sieć zaufanych agentów na wschodzie (FE – głównie Chiny, Tajwan, Malezja, Tajlandia, Indie), którą sami zbudowaliśmy, jest ona gwarantem bezpieczeństwa i konkurencyjnych stawek frachtowych. Zajmujemy się spedycją ładunków LCL, FCL oraz tych większych rozmiarów, ładowanych na kontenery typu FLAT RACK. Organizujemy również transporty typu BREAK BULK i RO-RO. Naszą specjalnością jest transport intermodalny, ex. przemieszczenie ładunku od drzwi fabryki (Tajwan) pod drzwi klienta ostatecznego (Polska) przy użyciu różnych środków transportu.

Transport z Chin, Indii, Tajwanu, Korei, Malezji, Wietnamu, Japonii, Singapuru – to tylko niektóre z relacji, na których zapewniamy niezawodny serwis – import kontenerów oraz import drobnicy drogą morską.

 

KONTAKT:
+48 607 097 008
sea@spnlogistics.pl

 

Ogromną popularnością cieszy się eksport towarów drogą morską na inne kontynenty. Pomagamy i zapewniamy kompleksową obsługę w eksporcie Twojego cargo z Polski do wszystkich krajów świata. Usługi świadczone przez nas dla eksporterów to m.in. transport FCL oraz transport LCL, na kierunkach jn.:

– transport do Chile,

– transport do Urugwaju,

– transport do Argentyny,

– transport do Brazylii,

– transport do Kolumbii,

– transport do Peru,

– transport do USA,

– transport do Chin.

Transport morski do USA, Brazylii, Chile, Argentyny, Boliwii, Urugwaju lub w innej relacji? Zapewniamy transport kontenerów statkiem do wszystkich krajów Ameryki Południowej, Północnej i  Środkowej!

Jednym z najlepszych serwisów oferowanych przez SPN Logistics jest transport door to door, przy którym jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie operacje logistyczne związane z transportem, dokumentacją i odprawą celną (w imporcie/eksporcie towarów).

Oferujemy najlepsze stawki na transport morski pełnokontenerowy oraz drobnicowy!