Transport lotniczy

Świadcząc usługę spedycji w transporcie lotniczym, gwarantujemy klientowi szybką i sprawną dostawę towarów, często kosztownych i wymagających specjalistycznej obsługi.

Importujesz, eksportujesz z i do Chin, USA, Afryki, Indii, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej? Z nami zrobisz to bezpiecznie, szybko, w korzystnych cenach.

Transport lotniczy w 3 dni z Chin do Polski? Dzięki nam to możliwe. Sprawdź nasze możliwości!

Jeśli czas to pieniądz – transport lotniczy jest dedykowany właśnie Tobie. 

 

Bardzo szybko rozwijający się transport lotniczy, także w Polsce, zyskał sobie bardzo wielu zwolenników. Na całym świecie nieustannie powstają nowe lub są modernizowane istniejące już porty lotnicze, nie tylko pod wymogi przewozów pasażerskich ale i transportu towarów drogą powietrzną . Główne porty lotnicze w Polsce zlokalizowane są w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach , Krakowie, Łodzi. To z nich odbywają się operacje exportowe i importowe w transporcie lotniczym. Obsługujemy nie tylko lotniska w Polsce!

Dzięki współpracy z liniami i portami lotniczymi, mamy możliwość zapewnienia transportu lotniczego również z innych Europejskich lotnisk jak: Frankfurt nad Menem, Berlin, Rotterdam, Amsterdam, Paryż. Nie zamykamy się również na współpracę z naszymi wschodnimi sąsiadami. Regularne połączenia na linii Moskwa -Warszawa z 3 wylotami dziennie.

Gwarantem bezpiecznego i niezawodnego transportu towarów drogą powietrzną, jest międzynarodowa sieć agentów, gdzie stała współpraca z nimi, pozwala na monitorowanie przesyłki podczas całego procesu. Zapewniamy wsparcie związane z odprawą celną eksportową i importową przesyłek lotniczych. Świadczymy serwis door to door.

KONTAKT:
+48 22 716 56 30
rail.air@spnlogistics.pl