Transport kolejowy

Najlepsze stawki za CBM na rynku! Napisz do nas, nasz specjalista w ciągu godziny odeśle ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Bezpośrednie połączenie kolejowe z Chin, jest świetną alternatywą dla importerów, którzy nie mogą miesiącami wyczekiwać na swój towar. W odróżnieniu od transportu morskiego, transport kolejowy z Chin wyróżnia się szybkim czasem dostawy, który przy przesyłkach drobnicowych (transport LCL) jest nawet o 40 dni krótszy. Koszty importu koleją przy transporcie mniejszych partii towaru – LCL, są nieznacznie wyższe od transportu morskiego co przy imporcie czyni ten rodzaj transportu aktualnie najbardziej efektywnym. Z uwagi na czas tranzytu i atrakcyjne stawki za CBM, transport kolejowy z Chin jest złotym środkiem pomiędzy transportem morskim i lotniczym.

Dla porównania, czas transportu door to door dla przesyłek drobnicowych w imporcie z Chin (transport LCL), wynosi:

– w transporcie kolejowym tylko do 28 dni! (11-14 dni, terminal-terminal),

– w transporcie morskim nawet do 70 dni! (30-50 dni, terminal-terminal).

Kolejną zaletą transportu kolejowego jest nieodczuwalne „rolowanie” naszego cargo. W odróżnieniu do transportu morskiego wyjścia pociągów z terminali odbywają się co 1-3 dni w zależności od terminala nadania. Co za tym idzie, jeżeli już faktycznie do niego dojdzie, nie będzie ono tak znaczące.

Na przestrzeni lat byliśmy w stanie wyselekcjonować partnerów, dzięki którym mamy możliwość zaproponowania Państwu najlepszych na rynku stawek za transport kolejowy z Chin.

SPN Logistics oferuje swoim klientom:

– kolejowy transport drobnicowy z Chin (transport LCL),

– pełnokontenerowy transport kolejowy z Chin (transport FCL).

KONTAKT:
+48 22 716 56 30
rail.air@spnlogistics.pl

 

Skontaktujemy się w Twoim imieniu z producentem i dopilnujemy wszystkich niezbędnych formalności dotyczących wysyłki towaru!

Gwarantujemy możliwość odbioru towaru z każdego miejsca w Chinach. Nasi agenci mają dostęp do niżej wymienionych terminali kolejowych w Chinach:

– Zhengzhou,

– Xian,

– Wuhan,

– Chengdu,

– Chongqing,

– Changsha,

– Guangzhou,

– Shenzhen,

– Xiamen,

– Yiwu,

– Suzhou,

– Nanjing,

– Hefei,

– Dalian,

– Shenyang,

– Changchun,

– Harbin.

Jeśli jesteś importerem i potrzebujesz szybko i tanio sprowadzić towar z Chin, ODEZWIJ SIĘ!