O NAS

W wyniku zmian, jakie nieustanie towarzyszą branży logistycznej, w roku 2019 wskutek przejęcia udziałów od niemieckiej grupy C. Spaarmann Holding AG , powstaje firma SPN Logistics! Przedsiębiorstwo chcąc zachować wartości, tradycje i filozofie firmy, przejęło nie tylko udziały ale również to co jest najcenniejsze – zespół doświadczonych pracowników oraz rozwiniętą sieć partnerów na całym świecie.

PRACOWNICY

Profesjonalizm naszych pracowników, przekłada się na przejęcie przez nich pełnej odpowiedzialności za zadania, związane z obsługą Państwa towarów. Kompetentny i wysoce wykwalikowany zespół ludzi wzajemnie się wspierających, jest gwarancją pomyślnej realizacji wyznaczonych celów.

KLIENCI

Każdego klienta traktujemy indywidualnie poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań. Brak korporacyjnego podejścia, sprawia, że klient ma stały dostęp do informacji dotyczących swojego towaru, wszystkie operacje wchodzące w skład świadczonej usługi pozostają w gestii jednego specjalisty.    Bezkompromisowo podchodzimy do każdej powierzonej nam pracy. Zawsze dobieramy odpowiednie i kompleksowe rozwiązania do każdego powierzonego nam zadania. Satysfakcja klientów z wykonanej przez nas usługi, jest dla nas najlepszą oceną i motywacją do dalszego działania.

PARTNERZY

SPN Logistics dąży do posiadania jak najmocniejszej sieci solidnych partnerów na całym świecie. Działania firmy przyczyniają się do stałej ekspansji tworzonej sieci partnerów, która jest podstawą efektywności oferowanych przez nas usług . To dzięki naszym globalnym przedstawicielstwom, gwarantujemy Państwu sprawny i bezpieczny przepływ ładunków i informacji.